rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Just stay with me

Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Cas
I LOVE MESSI

Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

RašytiTemos pavadinimas: Just stay with me   Pir. 12 15, 2008 8:50 pm

Dabar prieš įdėdama kažką noriu tarti porą sakinių Laughing
Šis ff bus kitoks nei anas kurį rašiau. Jis bus savotiškai liūdnesnis ir jausmingesnis. Jame pagrindinė veikėja - pasakotoja ( iškart atskleidžiu, kad tai bus vėlgi Candela Vetrano) labiau išreikš savo jausmus ir mintis, gal bus daugiau jos filosofijų. Pats ff gali toks pasirodyti "be veiksmo" kaip bubblė sakė,bet noriu pasakyt, kad jis bus gal kiek realesnis, kadangi esu įsitikinusi, kad mūsų visų gyvenimai nėra pilni veiksmo, todėl dabar rašysiu kiek realesni ir filosofiškesnį ff. Tikiuosi jums patiks ;D
Taip pat noriu pasakyti, kad būtent šio ff idėją sugalvojau baigusi skaityt "Luką", ta knyga labai mane paveikė, ir kažkaip čia gavosi netgi kaip jos tęsinys, natik dėl vienos situacijos, na karoč... Kas skaitė, mano ff pradėję skaityti supras ;DD
Pirmoji dalis jau greitai.
P.s. atsiprašau už durną pavadinimą, nieko kito nesugalvojau ;D

____________________________________________________________________________________________________

Nominuotas ff garbėje ;DD

Paskutinį kartą redagavo Casuny, Tr. 02 04, 2009 4:03 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE

Pranešimų skaičius : 2553

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Pir. 12 15, 2008 9:04 pm

O, sudomino mane, nes po Lukos susimastei Rolling Eyes Patiko man ta Luka, tokia fysna, kaip kažkas sako Laughing Laukiu pirmos dalies Cool
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Pir. 12 15, 2008 9:11 pm

Laughing "Lukas" ta knyga gi Laughing
Laughing Fysna Laughing Mane sugraudino tai žinok Laughing
Pirmoji dalis turbūt rytoj Wink
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Pir. 12 15, 2008 9:50 pm

Aha, gera knyga, kažkada kai jaunesnė buvau tai ją skaičiau, bet nesupratau aš jos, tai čia kažkada perskaičiau vėl, ir nesuprantu, ko aš joje nesupratau Laughing
Laukiu next part Cool
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube

Pranešimų skaičius : 1419
Registration date : 2008-07-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Pir. 12 15, 2008 9:52 pm

Aš irgi jau kuiris laiks noriu tokį ff rašyt. Tai jaučiu ir mano kitas toks bus. Laughing
O "Luką" reiks pasiimt man iš biblės ir perskaityt, mačiau, kad yra. Laughing
Laukiu!
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Pir. 12 15, 2008 10:02 pm

Laughing Laukit Laughing
Ryt bus
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Pir. 12 15, 2008 10:05 pm

Beje man pavadinimas labai patinka. Laughing Bet čia rimtas.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Pir. 12 15, 2008 10:21 pm

Laughing O, nu jei pavadinimas jau patinka...
Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.

Pranešimų skaičius : 2402

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Antr. 12 16, 2008 4:52 pm

O kaip aš laukiu pirmos dalies Cool
Beje, aš ir skaičiau Luką, kaip jau tau kažkada sakiau, tai dabar dar labiau laukiu Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Antr. 12 16, 2008 6:36 pm

Nu ką, imkit pirmąją dalį Laughing
Patariu skaityti klausantis Reik - Sabes, apsižliumbsit jaučiu Laughing

1 dalis

Sabes,no pido nada mas,que estar entre tus brasos...
Ir vėl buvau čia.Prie jūros.Atlikau „ritualą“.Dainavau tą dainą,kurią jis visada mėgo girdėti man dainuojant...Sedėjau čia šią naktį ir jaučiu lyg niekas nebūtų pasikeitę,nors ir praėjo jau šeši mėnesiai po jo mirties...Puikiai prisimenu kaip Euge rėkė man „Jis mirė.Jis mire,Cande“,niekad negalėsiu pamiršti,kai ji atbėgo prie manęs ir tai išrėkė verkdama.Niekad nepamiršiu,kaip aš tada isteriškai rėkiau „Ne“,kaip verkiau,kaip paskikeičiau...Turbūt niekad nepamiršiu,visko kas mum nutiko...Prieš šešis mėnesius mirė jis.Tas žmogus kurį taip mylėjo.Augustinas Siera.Jis mirė,paskendo jūros bedugnėje ir iki šiol aš neatsigavau.Iki šiol...Dabar jau Candela Vetrano nebėra ta besišypsanti,linksma mergina.Dabar aš gyvenu su liūdesiu,kiekvieną dieną.Kiekvieną naktį ateinu čia ir pagerbiu Augustiną.Žinau,jis turbūt norėtų,kad aš būčiau laiminga.Bet...Aš negaliu.Man truksta jo.Atrodo lyg dalis manęs būtų atskirta nuo manęs,štai kaip aš jaučiuosi.Be Augustino aš negaliu,taip norėčiau,kad jis man padėtų.Būtent jis buvo tas žmogus,kuris man visada padėdavo,kiekvienai mano problemai turėjo spendimą,ir dabar jis žinotų ką daryti jei būtų čia,su manim.Bet jo čia nėra...Ir dėl to man blogai...
Po jo mirties nebesifilmavau,sedėjau namie,kiek bendravau su kaikuriais draugais,bet lyg ir buvau atsiribojusi nuo pasaulio...Buvau kaip savame pasaulyje,kuriame dabar egzistavo tik tuštuma...Tuščia.Visiškai tuščia be jo...Man sunku apie tai kalbėti su kuom nors,todėl tesiog nekalbėjau.Kaikurie draugai mane visą tą laiką palaikė,nepaliko manęs.Ir už tai aš jiems dėkinga,jie pakentė mane,jie mylėjo mane...Ir tik jų dėka aš dar gyva.Turbūt...
3:14 nakties.Už šešių minučiu jau turėsiu žingsniuoti namo.Jei pasilikčiau ilgiau pradėčiau per daug galvoti apie viską ir pradėčiau verkti,ir nenustočiau savaitę.Taip buvo pirmus tris mėnesius...Todėl dabar sau leidžiu čia pabūti tik dvidešimt minučių,kad man neprasidėtų isterija...
Šį kart viskas buvo taip pat,bet ir kitaip...Jaučiausi lyg aš čia būčiau ne viena.Ore jaučiau dar kažką...Kažką keisto.Atsisukau,bet už manęs nieko nebuvo...Buvau visiškai viena šiame papludimyje...Nežinau,ką tikėjausi pamatyti.Gal tikėjausi pamatyti kokį princą ant balto žirgo,kurį nedelsiant įsimylėčiau ir jau nebegyvenčiau taip...Gal tikėjausi pamatyti kokį seną draugą,kuris buvo tą vakarą ir kuris dabar atėjo „aplankyti Augustino“.O gal tikėjausi pamatyti Augustiną,kad jis ateitų ir pasakytų,kad tai buvo tik pokštas,kad jis gyvas...Bet ne.Ten nieko nebuvo...
Prisimenu naktimis sapnuodavau,kad gaunu laišką nuo Augustino,kuriame jis rašė,kad jis gyvas,kažkurt toli...Kad taip reikia,kad jis grįš...Bet viskas tik ir likdavo mano sapnu,mano svajone...
Prisimenu,kaip Augustinas man sakydavo „Gyvenk Candela.Gyvenk.Tesiog gyvenk“.Niekad nesuprasdavau,ką jis tuo nori pasakyti ir iki šiol nesuprantu...Gyvenk...Gyventi-tai linksmintis,jaustis laimingai.Vieni žmonės taip suprantą,bet aš žinojau,kad jis norėjo pasakyti ne tą...Kažką kitą...
Pamenu tą vakarą...Aš,Augustinas,Pittas,Lala,Eugė ir Pablas buvome čia.Tesiog šventėme,linksminomės.Karštas laužas,tylus žnabždesys,gėrimai...Augustinas pasakė,kad eis paplaukioti.Jis išėjo.Aš jį stebėjau.Jis nardė,kaip paskutinį kart išniro man nusišypsojo ir sušuko „Can,vanduo nerealus,ateik“,aš atsisakiau.Tada jis panėrė...Ir nebeišniro.Eugė nuėjo patikrinti ir jo tesiog neberado.Tada atbėgo isteriškai verkdama „Jis mirė.Jis mirė,Cande“.Puikiai prisimenu tuos žodžius.Kad ir po mėnesio ieškojimų niekas nerado jo kūno,aš nenorėjau net pagalvoti,kas galėjo jam atsitikti...Man tik užteko to,kad jis mirė...Ir vis dėl to,aš išgyvenau.Mielai būčiau taip pat panirusi ir niekada nebeišnėrusi,bet tai neįvyko...Aš gyva ir kenčiu šį skausmą...
Serialų produseriai manęs nepamiršo...Kviečia kartais kur nusifilmuoti,bet aš atsisakau.Aš dar nepasirengusi tam,man dar reikia laiko...Nežinau kiek,gal metų,gal savaitės,gal mėnesio,o gal vieno amžiaus...Bet aš dar nepasiruošusi grįžti prie darbo...
Kartais man paskambina net žurnalistai,prašo interviu...Bet aš taip pat atsisakau,interviu juo labiau neesu pasirengusi.Ir vis dėl to,kažkada reiks palikti visą tai praeitį,kaip aš dabar gyvenu...Bet žinau,ne dabar.Dar neesu pasirengusi linksmintis,mano skausmas po tų šešių mėnesių vos regimai sumažėjo.Bet vistiek jaučiu tokią pat tuštumą,lyg būčiau netekusi dalelės savęs.Lyg čia jau būčiau nebe aš...Man jo trūksta...Ir turbūt visada trūks...

Lauksiu komentariukų Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Antr. 12 16, 2008 7:29 pm

Siaube, man jau ašaros akyse kaupiasi. Nebegaliu... Crying or Very sad Crying or Very sad Ta daina viską dar labiau pablogina.
Kaip liūdna.
Bet labai gražios mintys. Ir šiaip man pastaruoju metuo tokios knygos labiau patinka. Kur daug jausmų, daug minčių. Jau pirmas kyrius mane taip sužavėjo! Aukštai išsikėlei kartelę, lauksiu dar.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Antr. 12 16, 2008 7:52 pm

Looove Looove Apsikabinkim Sakiau, kad apsiverksit Laughing
Lb ačiū už tokį komentariuką Apsikabinkim
Džiaugiuosi, kad tau patiko( atrodo, kad patiko Laughing )
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Antr. 12 16, 2008 8:24 pm

Aha, man labai, labai, labai patiko. Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Antr. 12 16, 2008 8:31 pm

O, kaip faina Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Antr. 12 16, 2008 8:32 pm

Eik tuuu sauuuu Shocked Shocked Shocked Looove Looove
Kaip nerealiai. Kokia idėja. Aplodismentai tau Apsikabinkim
Dabar tap liūdna, bet žiauriai įdomu kas bus toliau. Rašei, kad Agustino kūno niekas nerado, tai galbūt jis išlipo negyvenamoj saloj ir neturi kaip grįžti? Laughing
Kad ir kaip ten bebūtų, pirmoji dalis man labai patiko Cool
Dar!
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Antr. 12 16, 2008 8:35 pm

Eik tu saaaau Apsikabinkim Apsikabinkim Apsikabinkim
Koooks komentariūkas Apsikabinkim Looove
Ačiū, aš jau lenkiuosi dėl aplodismentų Laughing
Na, galiu tave nuvilti ir pasakyti, kad Agus čia nebepasirodys ( nebent kaip zombis Laughing ). Ne jis iš tiesų mirė Angel
O gal neeee? Laughing Mąstyk kaip nori.
Ačiūūūū Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Antr. 12 16, 2008 10:16 pm

Nu čia tai pavarei Laughing
Kaip man patiko, jau viskas taip įdomiai, tai fainai Looove
Įsimylėjau šitą FF, toks liūdnas man jisai, bet koks jis fainas Looove
Noriu dar cheers
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Tr. 12 17, 2008 6:29 pm

Tik pirma dalis, o jau įsimylėjai Laughing
Čiuju nusivilsit toliau skaitydami Laughing

2 dalis

-laba naktelė-pasisveikinau tradiciškai įžengusi namo.
Svetainėje ant sofos sedėjo Julieta ir laukė manęs.Taip buvo kiekvieną naktį,ji sekė laiką,kad grįščiau laiku,jei aš veluodavau penkiom minutėm ji apsirengdavo ir nueidavo ten manęs parsivesti namo.Niekad negalėjau užsibūti per ilgai,nes viską sekė Julieta,ji tesiog norėjo,kad viskas man būtų gerai.Ir iš ties,tas visas tikslumas kažkiek padėjo...
-laba naktelė-atsakė ji tuo pačiu.
Viskas buvo kaip kiekvieną naktį,bet šį kart vėl kažkas buvo kitaip.Jaučiau,kad ore tvyrojo kažkokia įtampa,jaučiau,kad ji nori man kažką pasakyti.Kažką jai svarbaus.
Aš nusimoviau paltą,batus ir nuėjusi į svetainę,atsisėdau šalia Julietos.
-na sakyk-tariau.
-Iš kur tu...-Juli dar mėgino suvaidinti nustebusių,bet iš tiesų tai jos jau nebestebino,tokie mano „atspėjimai“ jau pasidarė itin dažni.Nežinau,kodėl.Dažniausiai tiesiog tai pajausdavau,neįsivaizduoju kaip.Tiesiog...
-Sakyk gi.
-Cande,aš žinau,kad tu gyvenime nesutiksi,bet jei reikės aš atsiklaupsiu,kad ir tai nepadėtų,bet vis tiek aš labai labai labai LABAI prašau nueik su manim į Matio vakarėlį.
-Gerai.-tariau,nė neįsivaizduoju kodėl ir manau tai liks tiesiog nepaaiškinama,bet aš lengvai sutikau.Tiesiog sutikau,vėlgi kažkas pakuždėjo,kad turiu sutikti... Kaip ir tie „atspėjimai“,dar viena mistika...Nė neįsivaizduoju kodėl aš sutikau.Šeip aš nebūčiau sutikusi,kurgi...Aš žinojau,kad man ne nuotaikuoj švęst,kad turbūt visą vakarėlį prasedėsiu kažkur kampe mėgindama nesusidurti su pažįstamais,bet aš žinojau,kad turiu sutikti.
-Na Candeeeee,prašaaaaaaau-Julieta net neišgirdo,ką aš pasakiau,todėl toliau bildeno savo.Bet po kelių sekundžių vis dėl to susivokė-Ką tu pasakei???
-Gerai sakau-abejingai tariau.
-Rimtai?-ji net suriko ir apsikabino mane-negaliu patikėti Cande,tu grįžti į gyvenimą.ačiū ačiū ačiū ačiū AČIŪ.
-Viskas gerai Julieta-atsitraukiau nuo jos-Viskas gerai Julieta Chomorro-nusišypsojau
-O dieve Cande?Cande tu...Candela Vetrano tu šypsaisi,o dieeeeeve-Julieta vėl mane apsikabino,taip aš nusišypsojau ir ji tuo negalėjo patikėti,ji net pravirko.Tikrai...Tai buvo jai taip netikėta,kad ji iš laimės net pravirko,ji jau šešis mėnesius nematė šypsenos mano veide ir štai aš nusišypsojau,jai tai buvo jaudinanti akimirka.
Julieta Chomorro.Prieš Augustino mirtį vadinau ją Colo,Colores,Colorada.Ji vis dar geriausia mano draugė.Net nežinau kodėl nustojau ją vadinti Colo,tiesiog taip atsitiko...Taigi vadindavau ją arba Julieta arba Juli,vardu... Vis dėl to,Julieta išliko mano drauge visada.Ji mane labiausiai palaikė tuos šešis mėnesius,ji man padėjo, ji buvo priežastis man tęsti gyvenimą,ir dievaži aš jai už tai dėkinga.JI labai dėl manęs aukojosi,nieko negaliu pasakyti apie ją blogo,ji visada buvo man draugė ir bus.Ji yra tas žmogus kuriuo pasitikiu visiškai.Ir tik jos dėka aš pradėjau kapstytis iš liūdesio liūno.
Ji ir jos vaikinas Hermanas,taip pat labai geras mano draugas,ne ką mažiau man padėjęs su manim gyvena nuo to laiko...Jie gyvena mano bute,ir mes puikiai sutelpam,bei puikiai sugyvenam,aš jaučiuosi visai gerai su jais,jie man padeda visada todėl aš dar gyva.Gyvenimas vis dar kažko vertas...
Nežinau kiek laiko mes stovėjome apsikabinusios ir verkdamos.Taip,jai pradėjus verkt ir aš verkiau.Bet svrbiausia,kad tai nebuvo liūdesys,tai puiku nepasakyčiau džiaugsmo ašaros,bet tai buvo tiesiog ašaros,aš ne kentėjo ir nesidžiaugiau,aš tiesiog buvau normalioje būsenoje ir verkiau kartu su drauge.
-Gal jau eikim miegot?-pasiūlė Julieta
-Einam-tariau.
Aš greit persirengiau ir nužingsniavau į lovą.Dar viena nemiegos naktis pamaniau.Bet taip nebuvo,keista,bet aš užmigau.Miegojau penkias valandas,ko jau seniai nebuvo atsitikę,dažniausiai miegodavau porą valandų.Visa ši diena buvo keista,o miegas buvo dar keistesnis...
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Tr. 12 17, 2008 7:26 pm

Kas kuo nusivils? Suspect Mažiau čia neigiamų sakinių dėk Laughing

Man patiko, toks trumputis, toks keistas, bet man patinka!
Man patinka tavo minčių dėstymas Looove
Čia atgaiva mano akims, po mano ką tik rašyto rašinėlio Laughing

Dėk dar dar ir dar Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Tr. 12 17, 2008 7:28 pm

Šiaip aš tai įtariu, kad man pirma dalis labiausiai patiks. Laughing Taip jaučiu, kad tai paskui išsirutulios į kokią gražią istoriją, o aš to nenoriu. Laughing Mane kažkodėl žavi tas skausmas, netektis, neviltis... Žiauri aš turbūt. Laughing
Bet šiaip kas apie pačią dalį tai man labai patiko, trumpas ir geras tesinys. Dar!
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Tr. 12 17, 2008 8:19 pm

Oj ačiū Jovita Apsikabinkim Tokiu komentaru mane tikrai pradžiuginai Apsikabinkim
Oj Lina, taip manydama tu žiaaaauriai klysti Cool Patikėk perskaičiusi kokią penktą ar šeštą dalį taip nemanysi Laughing
Ačiū.
Atgal į viršų Go down
Mistiness

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Kv. 12 18, 2008 1:23 pm

Kaip tu drįsti sakyt, kad mes nusivilsim A tu daunas?
Pirma dalis man žiauriai patiko Cool
Viskas taip...taip domina Laughing Nu iš tikro velniškai įdomu kaip toliau dėstysis visa istorrija.
Looove Looove Looove
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI

RašytiTemos pavadinimas: Re: Just stay with me   Kv. 12 18, 2008 3:14 pm

Antra gal? Laughing
Šeip ačiūūū Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down