rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Širdies balsu

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Cas
I LOVE MESSI

Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Pir. 12 15, 2008 6:26 pm

Na, taip čia net nežinau kaip pakomentuot Laughing
Tiesiog laukiu kitos dalies Laughing
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube

Pranešimų skaičius : 1419
Registration date : 2008-07-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Pir. 12 15, 2008 7:09 pm

Panašaus komentaro ir laukiau. Laughing Pasistengsiu šiandien įdėt.
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE

Pranešimų skaičius : 2553

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Pir. 12 15, 2008 8:34 pm

Toks trumpas apsimiegojęs tęsinukas Laughing
Kaip ir Ari, laukiu kitos dalies study
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.

Pranešimų skaičius : 2402

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Antr. 12 16, 2008 4:50 pm

Sudominai ant galo Cool
O šiaip nesugalvoju ką daugiau pasakyt, kaip kad tik laukiu daugiau.
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Antr. 12 16, 2008 8:54 pm

Man atrodo jūs nieko nesuprasit šitoj dalį. Laughing Čia turėjo būt daug veiksmo, bet vistiek trumpas gavosi.

33 skyrius

Praėjo kelios dienos. Tiesiog Natalijai reikėjo kelias dienas pasiruošti prieš vykdant savo planą. Susirasti informaciją, galų gale patobulinti savo aktorystės sugebėjimus! Bet štai dabar ji jau stovėjo priešais didelį namą ir neramiai trypčiojo. Tuomet įkvėpė kelis kartus ir paspaudusi skambutį nutaisė kuo įtikinamesnę šypseną.
Tačiau kai duris pravėrė, rodos, miela tarnaitė, Tali tiesiog sustingo, užmiršo viską ką buvo suplanavusi ir tik pradėjo neaiškiai lementi.
-A... Ammmm...
-O, jūs turbūt Natalia Melcolm?
Nati tik linktelėjo galva. Draugiška tarnaitė mostelėjo ranka.
-Užeikite, ponas tuojau bus čia.
Ir nulekė į kambarį. Natalijai besidairant į kambarį įžengė pasitempęs, stambokas, kostiumuotas vyras. Toks koks ir turėjo būti tipiškas verslininkas.
Pasisveikinimas, susipažinimas ir kiti oficialūs dalykai. Tali pasiūlė intervi renkti lauke, prisidengdama pasiteisinimu, kad ten labai gražu ir panašiai... Taigi jie abu patraukė į sodą.
Kaip sekasi jūsų verslas? Nuo kada svajojote būti verslininku? Kokios svarbiausios versliniko savybės? Ir taip toliau ir panašiai... Tokie klausimai kokius ir turėtų uždavinėti mokyklos laikraščio žurnalistė, norėdama sužinoti apie puikų verslą. Ir vaidinti Natalijai sedėsi neblogai – ji vaidino susidomėjusią, karts nuo karto ką nors pasižymėdavo. Tačiau svarbiausia jos plano dalis – diktofonas, jau įjungtas gulėjo ant stalo.
Po daugybės nuobodžių klausimų Tali lyg niekur nieko paklausė klausimo ir tikėjosi, kad viskas bus pagal planą.
-O kaip jūsų šeima?
Vyras nenusiminė, bet nustebo ir išsigando. Tali jau pamanė, kad jis viską suprato ir reikia kuo greičiau sprukti. Tačiau ji išlaikė sveiką protą ir bandė kuo ramiau kalbėti.
-Didžiausia užuojauta nuo manęs, viso laikraščio ir mokyklos.
-Dėkui.
Vyriškis tyliai linktelėjo.
-Tiesiog nenoriu apie tai kalbėti. Man per daug sunku.
-O jūsų sūnus... Dabar jis būtų panašaus amžiaus kaip aš. Kaip jūs elgtumėtės su juo, jei jis būtų gyvas??
Veidas dar labiau persimainė. Tali suprato, kad per daug akivaizdžiai pradėjo kalusinėt, taigi mintyse iškeikė save, kad ji tokia kvaiša.
-Kaip jūs drįstate to klausti? Aš jį mylėčiau, globočiau, rūpinčiausi, galbūt leisčiau į jūsų mokyklą... Na apie ką toliau klausimai?
Bet Natalijai tolimesni klausimai neberūpėjo. Suprato, kad reikia griebtis plano B.
-Aš pažįstų jūsų sūnų.
Tarė ji visiškai ramiai, šaltai, užtikrintai. O vyras persimainė, akivaizdžiai buvo ne aktorius.
-Nedrįskite manęs skaudinti ir įžeidinėti. Jis miręs, kad ir kaip būtų skaudu!
-Viktoras. Iš kolonijos. Kurį jūs norite palaidoti gyvą. Kurį norite išbraugti iš savo ir visų gyvenimo.
Viko tėvas pažvelgė į diktofoną tuomet suprato, kad reikia toliau vaidinti.
-Panele, prašau išeiti iš mano namų ir neskaudinti manęs.
Tali visiškai įniršusi pašoko nuo kedės.
-Jūs žmogus, kaip jūs nesuprantat! Jums nepavyks juo atsikratyti, nes jo širdis dar plauak ir net uždarytras ten jis susirado žmonių, kurie jį gins ir štrauks jį iš ten juo atsikratyti, nes jo širdis dar plauak ir net uždarytras ten jis susirado žmonių, kurie jį gins ir štrauks jį iš ten!
Tuopmet Viko tėtis taip pat įniršo – jis pašoko, pagriebė diktofoną ir sviedė jį į sieną, o šis subyrėjo į šipulius.
-Ne!
Tik suspigo Nati.
-Taip. Aš uždariau savo sūnų Victorio D'Alessandro ten, nes man jis nebebuvo reikalingas. Jis nebereikalingas mano gyvenimui ir aš norėjau, kad jis tuomet mirtu, kaip tu nesupranti!!
Vyras tiesiog sprogo iš pykčio, o Nati stovėjo nejudėdaja ir negalėjo patikėti ausimis.
-Bet tu negalėsi to niekam įrodyti, nes tu nebeturi diktofono, ar supranmti? Cha, cha! O dabar dink kol tavęs neužmušiau!
Jis šaukė taip garsiai, kad Nati bijojo, kad nesprogtų jos ausies būgneliai. Po paskutinių žodžių ji pasileido kuo greičiau bėgti nebegalvodama nei apie diktofon, nei aie tai ar jai pavyko planas.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Antr. 12 16, 2008 9:10 pm

Laughing Laughing Tas verslininikas toooooooks duxas Laughing
Kažkoks nesveikas, įsivaizdavau jį žengiant Laughing
DAR Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Antr. 12 16, 2008 9:57 pm

Sakau, visi pas mane nesveiki kažkokie. Laughing
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Antr. 12 16, 2008 10:19 pm

Patiko man Laughing
Bet jau Viktorijaus tėvas, blyn koks psichas Laughing Laughing
Norėčiau dar Looove
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Kv. 12 18, 2008 7:05 pm

Liko turbūt kokios trys dalys. Įvyks visai daug veiksmo, bet labai greitai. Laughing Tai vat.

34 skyrius

Bėgau beveik visą kelią net nepastebėdama aplinkinio pasaulio. Iš dalies aš buvau siuabingai išsigandusi ir bijojau, kad Viko tėvas gali mane prisivyti ir tikrai man kažką padaryti, o kita vertus galvoje buvo tokia sumaištis, kad turėjau bėgti norėdama išlieti emocijas. Bėgau, bėgau, kol įbėgusi į mokyklą nukritau tiesiog kolidoriuje ir labai sunkiai alsavau. Jaučiau, kad turbūt širdis tuojau sprogs. Po kelių minučių jau pailsėdusi atsistojau. Apsidairaiu. Mano akys užkliuvo už didžiulio plakato, taigi priėjau prie jo ir perskaičius man išsprogo akys! Kalėdinia šokiai! Šiandien! Už poros valandų! Vėl internatas ir kolonija! Tai taip išeina, kad aš pamatysiu Viką! Ir tik dabar paie tai sužinojau. Aš kvaiša. Visiška visiška kvaiša! Greit nubėgau į savo kambarį rengtis.

Svetainėje atsiradau viena iš pirmūjų. Susiruošiau per pusvalandį ir nekantriai laukiau jo. Laukiau, laukiau, laukiau... Pora valandų sedėjau ir laukiau. Mane apėmė toks begalinis ilgesys ir skausmas, nors net nežinojau kodėl. Paskui nutariau, kad gal geriau tegul jis išvis neateina, nes jei ateis turėsiu pasakyti apie jo tėvą. Tačiau ilgesys ir noras pamatyti jį buvo stipresnis už vioską!
Salė jau buvo pilna žmonių. Aš prasibroviau pro minią ir atsistojau visai arti durų. Draugės kvietė mane linksmintis, bet aš laukiau tik jo. Su draugėmis galėsiu būti bet kada. Dar už kokių dešimties minučių laukimo pagaliau prasivėrė duris ir pro jas įžengė Vikas! Šokau jam ant kaklo. Jis taip pat mane labai labai stipriai apkabino, pabučiavo. Buvo taip, taip gera!
Vakaras ėjo puikiai. Mes kalbėjomės, šokome, linksminomės... Bet aš vis dar nepasakiau apie jo tėvą ir savo planą. Supratau, kad dabar tas laikas.
-Vikai, gal galime eiti kur nors kitur, nes čia per daug žmonių.
-Gerai, eime.
Mes abu lyg susitarę nuėjome į kiemą. Buvo vėsoka, tačiau tas šaltis netgi malonus.
-Tai kur einam? Gal bandom pabėgt iš čia ir susirast kokią jaukenę vientelę?
Nusijuokė Vikas, tačiua jo balsas skambėjo rimtai.
-Tu čia nejuokuaji.
-Na, pabandykim.
Tuomet suratome, kad pro apsauginius niekaip nepraslinksime. Taigi nusprendėm lipti per tvorą. Gal dvidešimt minučių bandėm peršokti, persikari, įlipti į ją ir dar viskokių būdų. Bet ji buvo neįveikiama. Galiauisai nusijuokėmė ir susiradome jaukiausią mokyklos medį. Jaukiai įsikūrėme po juo, buvome apsikabinę, susikibę rankomis. Galėjau taip sedėti visą amžinybę... risiversti. Taigi atsitraukiau nuo jo, atsisėdau ir nedrąsiai pažvelgiau į jį.
-Turiu tau kai ką pasakyti...
-Negąsdink manęs, greičiua sakyk.
-Na... Aš buvau aps tavo tėvą.
Vikas nieko nesakė. Laukė, kol aš pati kalbėsiu toliau.
-Tiesą sakant turėjau planą. Planą kaip tau padėti, nes negalėjau sudėti nuleidus rankas žinodama, kad galbūt niekada iš ten neišeisi! Taigi aš nuėjau pas jį apsimetusi laikraščio žurnaliste ir klausinėjau jį apie verslą ir taip toliau. Na o paskui lyg netyčia nukrypau nuo temos apie tave. Bet jis nenorėjo kalbėti todėl pasakiau, kad pažįstu tave. Tikėjausi, kad jis išsilies, o aš įrašinėsiu viską į diktofoną ir paskui galėsime kažkaip tai prieš jį panaudoti...
-Ir?
Jis buvo kiek supykęs. Nors ne, gal nesupykęs, o sunerimęs, nekantrus.
-Jis sudaužė diktofoną.
Girdėjau, kaip jis tyliai nusikeikiai r nusisuka nuleidžia galvą.
-Bet.
Su šypsena ištariau aš. Jis vėl viltingai atsisuko.
-Aš nebūčiau aš jei nebūčiau įsikišusi dar kelių diktofonų į savo kišenes!
Išsitraukiai ir pamosikavau prieš jo nosį su kuo tikriausiai įrodymais.
Vikas taip stipriai mane apkabino, jog maniau uždusiu.
-Tu nuostabi, geniali ir nepakartojama!
Nusijuokiai ir padaviau jam diktofoną.
-Atiduodu jį tau. Daryk ką nori.
Jis su nerimu pažvelgė į jį ir paspaudė įjungimo mygtuką.
Kalbos apie darbą, versklą, politiką... Po ilgo klausimo Vikas nusijuokė.
-Turbūt buvo labai įdomu to klausytis.
-Bėl tavęs įmanoma iškęsti.
Taip pat nusijuokiau.
Tuomet priėjo ta siaubinga dalis... Mačiau, kaip pamažu Viko žvilgsnis nukrypo kažkur į šalį, jo akys sudrėko. Tas siaubingas jo tėčio šaukimas kad jo nekenčia ir visa kita... Negalėjau to klausytis dar kartą ir leisti visa tai išgirsti Vikui. Tačiau privalėjau.
Kai įrašas baigėsi aš net neįsivaizdavau kaip elgtis. Tik žiūrėjau į jį ir sedėjau lyg statula.
-Norėčiau pabūti vienas.
Išgirdau tylų jo balsą ir nieko nesakiusi atsitojau ir nuėjau. Mano širdis plyšo kartu su jo.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Kv. 12 18, 2008 8:49 pm

Kaip... miela ir nepaaiškinama Looove
Tikrai tiesiog nuostabuuu Looove
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Kv. 12 18, 2008 8:52 pm

Nepaaiškinama? Laughing Įdomiai čia. Bet ačiū.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Kv. 12 18, 2008 9:02 pm

Laughing Nū, kai trūksta žodžių, žnai Laughing
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Št. 12 20, 2008 1:47 am

Koks fainas tęsinukas, patiko man Apsikabinkim
Toks jausmingas Cool Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Št. 12 20, 2008 4:27 pm

Jausmingas. Laughing Ačiū.
Atgal į viršų Go down
Mistiness

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Sk. 12 21, 2008 2:59 pm

Buvau neperskaičius dviejų dalių, bet kai jas perskaičiau galiu pasakyti: WOW Cool
Žiauriai įdomu buvo skaityti, jau taip įsijaučiau Laughing Tikrai man labai patiko.
Laukiu dar.
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Pir. 12 22, 2008 8:47 pm

Liko vienas arba du tesiniai. Ir jie turbūt bus trumpi kaip ir šis. Bet tiesiog aš labai noriu pradėt kitą ff. Laughing

35 skyrius

Nebemačiau jo tą dieną. Buvo kiek liūdna, nes nepaduvau su juo visą laiką, bet džiaugiausi, nes padariau ką turėjau, kad ir kaip skaudu bebuvo.
Ėjau sau rami kolidoriumi, kai prie manęs priėjo Gloriją.
-Pas direktorių. Skubiai.
Aš jau žiojausi klausti ko, bet ji jau nuėjo. Net nenutuokiau ko, bet patrakuiau pas Dunofą. Na ne, dabar aš jau tikrai nieko nepadariau – neturėjau tam laiko.
-Panele Natalija...
Įdomu, kodėl jis į mane kreipėsi vardu? Kantriai laukiau, nieko nesakiau.
-Vakar aš jus mačiau.
-Ir?
Tikrai nesupratau kas vyksta.
-Su vienu vaikinu iš kolonijos. Bučiuojantis.
O ne, dabar jau supratau...
-Ir?
-Kas ir! Kaip jūs galite taip elgtis!
-Koks skirtumas iš kur jis, svarbu koks jis.
-Bet mes čia vaikus auklėjam ne tam!
-Kaip jūs nesuprantate – jis mokosi iš manęs, o ne aš iš jo.
-Jis?! Tai įdomu kodėl jis šį rytą pabėgo iš kolonijos!
Ausyse pradėjo cypti tos erzinantis, garsus, nepažįstamas garsas, rankos nutirpo, širdis beveik nustojo plakti. Pasaulis pradėjo suktis ir aptemo. Jaučiau, kad dar stoviu ir aš nenualpau, bet buvau be samonės. Taip stovėjau gal minutę, gal kelias. Paskui pajutau, kad kažkas veda mane už rankos.
-Viskas gerai, viskas gerai...
Tik kartojau, kad mane paleistų. Tuomet kažkas mane nuvedė į kambarį ir paguldė į lovą. Užmigau.
Prabudusi apsidairiau. Buvau viena. Tuomet smegenys dar kartą pabandė įsisavintį informaciją. Supratau, kad nėra taip blogai, nes jis nemirė. Ir nemirs – jis per stiprus, kad taip lengvai pasiduotų.
Norėjau šokti per langą ir bėgti jo ieškoti. Tačiau žinojau, kad tai beviltiška ir kvaila. Todėl nusprendžiau pagalvoti. Ir pasijaučiau nedidelį pasidižiavimą savimi, mat nors kartą nesielgiau spontaniškai

Bėgo valandos, prabėgo diena.... Aš gulėjau lovoje ir galvojau. Apie tai, kaip man jį surasti ir ką man išvis daryti. Ir apie tai ką daro jis, kur jis. Kartais ateidavo žmonių, bet aš jų nepastebėdavau, kartais asimesdavau mieganti. Aš laukiau tik vieno žmogaus, bet jis nepasirodė.
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Antr. 12 23, 2008 12:00 am

Oho, koks intriguojantis :}
Man patiko, nes kažkokią knygą pirmena, neatgaminu kokią Laughing
Žodžiu, I like it Cool
Atgal į viršų Go down
Mistiness

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Antr. 12 23, 2008 9:53 am

Ulala, koks tęsinukas ;D
Nors ir trumpas, bet jo turinys viską atperka. Man labai patiko, tai kad Vikas pabėjo ir dar patiko, tai kaip tu aprašei Natalijos savijautą.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Antr. 12 23, 2008 12:41 pm

Oooooo Looove Man žiauriai patiko šitas tęsinys, kad ir trumpas.
Tooooooks, wooow ;DD
Laukiu tęsinio Laughing

Bubble_Fun

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Antr. 12 23, 2008 12:45 pm

Ačiū labai visoms. Apsikabinkim
Vėl trumpas. Maniau, gal dėti ryt, kad labiau sutaptų laikas, bet aj tiek tos.

36 skyrius

Pragulėjau lovoje dvi dienas, bet vistiek nieko nesugalvojau. Visiškai. Per tas dienas truputėli išsekau, kadangi nieko nevalgiau. Visi man viską kišo, bet man ir taip buvo pakankamai bloga.
Šiandien kūčios. Žinau, kad vakare manęs atvažiuos tėvai Kalėdoms pasiimti namo. Bet aš nenoriu niekur važiuoti! Aš žinau, su kuo noriuu praleisti šias Kalėdas ir tai tikrai nėra mano tėvai.
Ne! Nebegaliu taip gulėti ir nieko neveikti! Tiesiog nebegalaiu gulėti ire galvoti. Tai kvaila! Labai kvaila! Nusprendžiau veikti. Nežinau ką ir kaip darysiu, bet darysiu. Atsistojau iš lovos. Buvau su tais pačiais drabužiais, su kuriais prieš kelias dienas buvau pas direktorių. Niekas nesugebėjo manęs perrengti, o tuo labiau nepersirengiau pati.
Pastovėjau kelias sekundes, nes norėjau atsigauti, norėjau susivokti kur esu ir palaukti, kol nustos suktis galva. Tuomet pradėjau eiti durų link. Išėjusi iš kambario visiems šypsojausi ir vaidinau laimingą, apsimečiau, kad man viskas gerai. Taip nusigavau iki lauko durų. Apsidairiau. O kas dabar? Ką man toliau daryti? Galbūt bėgti, brautis pro apsauginius? Bet ne, būtų per daug kvaila ir akivaizdu. Siena! Būtent – perlipsiu ją ir viskas. Žinau, neseniai jau bandžiau per ją perlipti ir netgi ne viena, o su Viku ir mums nepavyko. Tačiau dabar jaučiausi turinti sparnus. Mano meilė daug didesnė net už Kinijos sieną, tai ši man bus vieni juokai.
Net neprisimenu ką tiksliai dariau. Kažkaip bandžiau perlipti sieną. Kabarojau, bandžiau šokinėti, kažkaip lipti, nors net nebuvo už ko pasilaikyti.
Daugiau neatsimenu nieko. Tik tamsą. Akliną tamsą. Lėtai, lėtai pramerkiau akis, bet dar nieko nemačiau, tik girdėjau kažkokias sirenas. Kažkokį signalą... Policija! Arba kažkas panašaus. Atsimerkiau ir išvydau prieš mane susirūpinusios mamos veidą. O iš kitos pusės kažkokį nepažįstamą vyrą.
-Nusiramink, mieloji, mes jau vežame tave į ligoninę.
Ak taip, tai greitosios sirenos. Norėjau klausti kas man, bet neužteko jėgų. Užteko jėgų tik ištarti vieną vardą.
-Vikai...
-Mieloji, jo čia nėra, bet nesijaudink, viskas bus gerai.
Kaip gali būti gerai! Gerai be jo! Tai neįmanoma!
Supratau, kad be jo man nėra čia veikti ir vėl atsidaviau tamsai.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Antr. 12 23, 2008 12:49 pm

Eiktuuuuu och
Labai graudinaaaa.
Pz.. Nenuspėjama dabar man pabaiga ;DD
Lb laukiu pabaigos, nes jau taaaaip...

Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Antr. 12 23, 2008 1:27 pm

Koks tęsinys Looove
Nenuspėjama pabaiga dabar jau ;D
Noriu dar!!!
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Antr. 12 23, 2008 5:10 pm

Ačiū. O kaip man patinka, kad nenuspėjama. Cool O aš jum nesakiau, kad čia prieš paskutinė dalis buvo? Tai vat - greitu metu jau baigsis viskas. Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Antr. 12 23, 2008 5:39 pm

Kaaaip nerealiai Shocked Cool
Ant galo istorijos palikai tooOkia, kad dabar labai laukiu paskutinės dalies.
Viskas dabar taip...paslaptingai sakyčiau ten su Tali. Nu žodžiu, žiauriai įdomu, net nežinau ką sakyt šitą perskaičius. Netekau amo, kaip sakoma Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Antr. 12 23, 2008 5:43 pm

Glostot jūs mano širdį su tokiais komentarais. Looove
Aš dabar galvoju, kokią aš buvau sugalvojus pabaigą tuomet ,kai pradėjau rašyt tai... Visiškai nepanašu, pati rašau ir nežinau ką toliau rašysiu. Laughing
Šiaip aš jau sakau ačiū jums kad skaitėt. Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   

Atgal į viršų Go down

Širdies balsu
Atgal į viršų 
Puslapis 89Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next